Metalhead 3D DIY Kovové Puzzle Model Bitevní loď 3D Laser Cut Sestavit Puzzle, Hračky, Dekorace DÁREK Pro Dospělé

Metalhead 3D DIY Kovové Puzzle Model Bitevní loď 3D Laser Cut Sestavit Puzzle, Hračky, Dekorace DÁREK Pro Dospělé

Metalhead 3D DIY Kovové Puzzle Model Bitevní loď 3D Laser Cut Sestavit Puzzle, Hračky, Dekorace DÁREK Pro Dospělé

 • 565.45 Kč

  706.92 Kč

Prosím, přečtěte si níže informace před místo, aby

1. Tyto puzzle jsou mini po dokončení, prosím, zkontrolujte, zda velikost, jednoznačně. Nemají požádat o vrácení peněz nebo opustit negativní zpětnou vazbu k nám. 2. Trpěliví a opatrní, je model perfektní, pošleme každý puzzle v dobré, Pokud jste rychle zmírnit tyto puzzle nejsou vhodné pro vás. 3. Trochu ohýbání, protože tím, že doprava je omezená, nebude mít vliv na váš model, Pokud jste completist on-line nakupování není pro vás vhodný. 4. Výše uvedené informace jen pro poznamenat, aby vám lepší zážitek z nakupování, jakýkoliv dotaz, prosím, laskavě kontaktujte nás, nebo zanechat zprávu pro nás. Produkt úvod: toto je vysoce kvalitní kovový model vyrábí ultra přesné řezání laserem. Kovový model je použití supertenký zpracování kovových těsnění laserový radar, a pak části odstraněny, stejně jako kovové procesu ohýbání, skládání a pak připojit, můžete vytvořit model světa jako malé velikosti dlaně. produkty patří 1~3 kusy puzzle desky, nejvíce jednoduchý produkt, mají pouze jeden kus puzzle, deskové a stačí jen 30 minut do konce, ale nejtěžší produktu jsou tam 3 kousky puzzle, desky a potřebujete více než 3 hodiny do konce. Není potřeba lepidlo, jen kompletace výrobku jako uživatelský manuál řekl, ale připravit nůžky a kleště, pokud mají malý pár, tam bude nejvhodnější. Popis: 1.Typ:Vojenský Model Série 2.Barva: stříbrná 3.Materiál: Kov 4.Věkové Rozmezí:>14 Let 5.Hotový Výrobek Velikost:Jako Na Obrázku Níže 6.Balení:Obálka balík 7.Pohlaví:Unisex Funkce: 1.3 D Kovové Puzzle 2.Vysoce Kvalitní Kovový Materiál. 3.Vhodné pro Sbírky. 4.Vzdělávací Hračky A Dárky. 5.Domácí Dekoraci Model.

Štítky: puzzle 3d de metal, elektrický skládačka dřevo, las puzzle, vážka kovové 3d puzzle, 3d kovové skládačky, velké puzzle 1000, tkaniny tisk, dítě montessori, bitevní loď model, extractor laser cut.


 • Pohlaví: Unisex
 • Puzzle Styl: 3D PUZZLE
 • Varování: Ne snížit své prsty
 • Číslo Modelu: PK
 • Styl: Vojenské
 • Materiál: Kovové
 • Značka: METALHEAD
 • Věkové Rozmezí: > 8 let
Plan Ykpali 2021-01-21

OK! Thank you very much. Recommend

Axllexeydov 2021-02-04

After waiting more than 75 days, the article never arrived and when creating dispute does not respond agil. I will not place any order with this company again

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good