Pleroo Vlastní Díly Pro Gib P90 Vyzvednutí LP Kytaru Pickgaurd Poškrábání Desky

Pleroo Vlastní Díly Pro Gib P90 Vyzvednutí LP Kytaru Pickgaurd Poškrábání Desky

Pleroo Vlastní Díly Pro Gib P90 Vyzvednutí LP Kytaru Pickgaurd Poškrábání Desky

  • 251.56 Kč

    306.82 Kč

Pleroo NOVÉ USA Gib LP Elektrická Kytara Pickguard S P90 Vyzvednutí Pick Scratch Guard Deska Pro L Paul Kytaru Příslušenství

Hodí se pro Gibson USA Style LP Kytaru,ale ne pro Epiphone LP kytaru. Je to velmi kvalitní Anti-scratch pro ochranu kytaru. Tam je ochranný film na povrchu,prosím, odstranit ji, pokud jej používáte. Anti-scratch pro ochranu kytaru a také pěkně ozdobit. . Je to jedna z nejlepších kvalitní kytaru pickguards na světě. Jsme nabízí řadu pickguards v různých barev a materiálů, které vám pomohou přidat osobní dotek na své oblíbené kytarové nástroje.

Poznámka:

Barvu položky se mohou mírně lišit, vzhledem k fotografii a váš vlastní počítač.Máme více než 30 barev produktů, Pokud budete potřebovat jiné barvy, prosím, kontaktujte nás.

Pokud jste není jasné, o model kytary,prosím, kontaktujte nás před odesláním objednávky.Ve stejnou dobu můžeme přizpůsobit zvláštní pickguards.

Štítky: zbraň p90, plné sg pickguard, decal kytaru, gwarem lp custom kytaru, p90 pickguard, relic kytaru, p 90 pickup, pickgaurd, acoust kytara pickup, cobre kytarové části.


  • Číslo Modelu: P90 L P
  • Typ: pickguard
  • Plug Typ: USA Plug
  • Značka: Pleroo
  • Původ: KN(Původu)
Almubarak39 2020-09-16

Very professional and fast seller in shipping and communication. The perfect product as agreed. I recommend the seller.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good