USB Nabíječka Nabíjecí Dock Port Flex Pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 SM-T530 T531 T535 S Nástroji

USB Nabíječka Nabíjecí Dock Port Flex Pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 SM-T530 T531 T535 S Nástroji

USB Nabíječka Nabíjecí Dock Port Flex Pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 SM-T530 T531 T535 S Nástroji

 • 156.73 Kč

  174.19 Kč

Nabíjecí Port Flex Kabel pro Samsung Galaxy TAB 4 10.1" SM-T530N

Kompatibilní Model: Pro Samsung Galaxy TAB 4 10.1" SM-T530NU

Obsah balení: 1KS USB Nabíječka Nabíjecí Dock Port Konektor

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací :

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte položky within30days své obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů fromyour obdržení výnosů. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: sm t530, nabíjecí konektor galaxy tab, pěna roll, čepel nos, samsung sm t531, doyui, galaxy s3 tablet, doyu, tablet samsung galaxy tab 3 nabíječka, konektor samsung tab 3.


 • Původ: KN(Původu)
 • Certifikace: NIC
 • Kompatibilní Model: Pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 SM-T530 T535 T531
 • Číslo Modelu: sm-t530
 • Součástí: jeden/žádný Nástroj
 • Značka: Jintai
 • Balíček: Box
 • Typ: Konektory
 • Položka: USB Nabíječka Nabíjecí Dock Port Flex
 • Produkty Stav: Skladem
Cbetarap 2020-10-30

Good job overall!

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good