Zakázkové Šití štítky / vlastní značka štítky, oblečení štítky, Ruční (MD008)

Zakázkové Šití štítky / vlastní značka štítky, oblečení štítky, Ruční (MD008)

Zakázkové Šití štítky / vlastní značka štítky, oblečení štítky, Ruční (MD008)

 • 276.32 Kč


♥♥♥♥♥♥ Vlastní Bavlněná Stuha Štítek ♥♥♥♥♥♥ celková velikost štítku v hlavním obrázku: 30mm x 50mm Celková velikost štítku = Bavlna, šířka pásky x (konstrukční velikost + šití velikost) Tyto vlastní oblečení štítky tištěné na pásu bavlny, jsou měkké , ale docela robustní, že nebude slábnout, nebo boje daleko a může být stroj promyje a vysuší. Protože etikety jsou vyrobeny bez chemikálií a na vysoce kvalitní 100% organické bavlny, jsou CPSIA kompatibilní a ideální pro dětské oblečení. ♥NA OBJEDNÁVKU: můžeme tisknout vaše logo, umělecká díla, nebo vlastní text. Pokud máte obrázek, můžete jej připojit do konverzace; jpg a png jsou všechny v pořádku - alespoň 300 dpi (větší je v pořádku, budeme změnit jeho velikost). Vektorové soubory mohou být zaslány do mé schránky. ♥Opatření: 1. Pokud je pořadí stejné velikosti jako vzorek a cena je stejná, můžete si to koupit přímo. Pokud velikost upgrade vyžaduje další platby, prosím, kontaktujte mě pro cenovou nabídku. 2. Budeme se na štítku podle návrhu pořadu. Prosím, potvrďte, že design show, je to, co chcete konečně. 3. Naše šicí štítky mít jen bílé pozadí a nejsou řez. Žehlička etikety mohou být považovány za černé pozadí. 4. Naše nabídka je založena na USD, prosím, zkontrolujte odpovídající směnný kurz sami. 5. Kvalita označení závisí do značné míry na kvalitě obrazu, takže prosím poslat vysokým rozlišením obrazu. 6. Máme pevnou pracovní dobu, možná to není tvůj čas. Ale odpovíme vám, jakmile budeme vidět vaši zprávu. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte mě! Já jsem ♥ Lin ♥ z Číny. Šicí label, materiál: 100% bavlna, na výběr ze tří barev, stejná cena. Ve výchozím nastavení, 1# white je používán.

Štítky: vlastní ošacení štítky, osobní soukromé značky, ruční pletení štítek, private label šaty, kovové látkové štítky, straně, aby štítek, vlastní kovové značky, Vlastní štítek, šití štítky, osobní, štítek.


 • Písmo: Přizpůsobit
 • Materiál: Hadříkem
 • Typ Produktu: Oděvní Etikety
 • Velikost: customize
 • Číslo Modelu: MD
 • Funkce: Eco-Friendly
 • Technics: TISKNOUT
 • Značka: BROHAMA
 • Typ Popisku: Péče Lables
 • Použití: Tašky
Sanya Legenda Lovcach 2020-09-15

These labels are great. The quality is better than expected. The communication with the seller was very good. The labels were delivered in a beautiful plastic box. The shipping and delivery are incredibly fast. Thank you

Tanchik Kuzbass 2020-11-22

I am very delighted, I did not expect such a beautiful result and such speed! Thank you

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good