Napájecí Frekvenci Čistý Sinusový Invertor Hlavní Deska Deska 24V 36V 48V 60V 5-9KVA Nohy Práce

Napájecí Frekvenci Čistý Sinusový Invertor Hlavní Deska Deska 24V 36V 48V 60V 5-9KVA Nohy Práce

Napájecí Frekvenci Čistý Sinusový Invertor Hlavní Deska Deska 24V 36V 48V 60V 5-9KVA Nohy Práce

  • 2 963.87 Kč


Hlavní deska velikost: délka, šířka a výška 27.5x14.3x7.5cm. Hlavní linie napájení musí být připojen v sérii s 160A vzduchový spínač mědi nosu kvalitní, pevně připájeny k dodání elektřiny. Je nutné, aby zabalit potrubí v případě potřeby udržovat dostatečné množství vzduchu během úspěšné operace.

Vysoká Účinnost a Stabilita Čisté Sinusové Vlny Obvod s Plnou Mocí a Ne-proudové zatížení Malé Baterie Pod-napětí/Přetížení/Ochrana proti Přehřátí Jednoduchá Instalace

Tato základní deska hlavní deska napájení frekvenčním měničem, který musí být používán s napájecím frekvenční transformátory. Doporučené pomocný transformátor napájení: 5KVA transformátor je o 25 kg, 8KVA je o 40 kg. Měď sáčky jsou těžší a prsten ve tvaru jsou o 40% lehčí. 24V napájecí zdroj 13V změnit 220V transformátor 36V napájení 19V změnit 220V transformátor 48V napájení 26V změnit 220V trafo 60V napájení 32V změnit 220V transformátor

72V napájení 39V změnit 220V transformátor vybraný transformátor by měl mít malou ne-proudové zatížení a malý únik indukčnost. No-load current ring transformátor je menší než 0,1 A, EI tvaru je menší než 0,3 A, a ústa ve tvaru, je menší než 0,5 a. Pokud ne-proudové zatížení je velký, nebo úniku indukčnost je příliš velký, potrubí bude hořet. Například, svařovací stroje a pouliční lampa transformer nelze použít (bez zatížení proudu a úniku indukčnost svařovací stroje jsou velké, a bez zatížení proud pouliční lampa transformer je velký). Prsten transformátor musí být připojen v sérii s indukčností ferrosilicon-hliník magnetický kroužek. Nejlepší přídavkem EI může být dosaženo bez přídavku ve tvaru rtů indukčnost. Základní deska popis funkce frekvence napájení sinusové měniče:

1. Baterie Nízké Napětí Ochrana:

Když je napětí akumulátoru nižší než 11 v, střídač vypněte střídač (bez AC výstupní napětí v této době), a střídač je v pohotovostním režimu.

2. Baterie ochrana proti přepětí:

Když je napětí baterie vyšší než 14,5 V za části, střídač vypněte střídač a zadejte v pohotovostním režimu.

3. Baterie se automaticky spustí a normálně:

Když baterie má nízké napětí ochranu, když je sluneční nebo větrná energie nabíjí baterii na 12,5 V, střídač se automaticky spustí na výstupní STŘÍDAVÉ napětí pro napájení zátěže. Když přepěťové ochrany baterie je obnoven do 14,5 V, střídačů začít automaticky.

4. Regulace teploty ventilátor a ochrana proti přehřátí:

Když teplota je příliš vysoká (45 stupňů), ventilátor se spustí automaticky. Když teplota klesne, ventilátor se zastaví chod automaticky. Když ventilátor je poškozen a teplota je příliš vysoká, bude střídač vypněte střídač a zadejte v pohotovostním režimu.

Když teplota klesne, střídač se automaticky spustí na výstup AC.

5. Šok a Ochrana proti Zkratu:

Střídač má real-time hardware vlna-vlna omezení proudu ochrana, software zpoždění (400mS) zkratu a frekvence napájení oddělovací transformátor. Spolehlivost produktu je lepší. Napájecí frekvenci sinusové vlny měniče se vyznačují silnou okamžitá únosnost, snadné poškození, nízké teploty a žádné rušení.

Hlavní deska je dodáván s TO247 s vysokým výkonem a nízký vnitřní odpor, vysoké ztráty energie, nízké ztráty výkonu, vysoké frekvence a nízké ztráty původní elektrolytický kondenzátor, který zajišťuje konstantní napájení a stability energetického zdroje, aby se zajistilo, že MOS trubice není snadné poškození původní importované op amp integrovaný čip a zajistit, aby ochrana obvodu je přesné, stabilní a double-vrstva vysoce kvalitní obvod má nízkou výhřevnost.

Tato základní deska hlavní deska napájení frekvenčním měničem, který musí být používán s napájecím frekvenční transformátory.

Deska výchozí soft-start", výstupní napětí stoupá pomalu od 0V na 220V po start-up a pak start-up load" Prosím, zanechte vzkaz, pokud potřebujete nechat otevřené. Tato základní deska patří do elektronické příslušenství. Já osobně ladění, když jsem se ho prodat. Nebudu se vrátit. Deska je naprosto snadné použití. O po-prodejní: Tato základní deska používá originální příslušenství a obchod je osobně pověřen před prodejem. Tepelný motor je dobrý, a základní deska se problém bude nikdy být zaslána kupujícímu. Assembler z elektronické desky výrobek musí mít určité elektronické technologie. , být odvážný a opatrný, pokud kupující selže při instalaci nebo používání, (části nákladů a zpáteční poštovné platí kupující). Pokud kupující má možnost se opravit, stejně jako je to možné, většinou chyba oprava je velmi jednoduchá.

Štítky: watt měnič 48v, power inverter alternativní, spínací frekvence měniče, napájení invertní, Invertor 12v, microtek inverter circuit board, transformátor měniče napětí, vysoký lesk lamino desky, 48v solární střídače, invertní čistý sinus.


  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: DC/AC Střídače
  • Velikost: KG
  • Číslo Modelu: Další
  • Hmotnost: KG
  • Typ Výstupu: Jeden

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good