Hipshot KickAss 4 String Bass Bridge Retrofity Badass Bass Chrome

Hipshot KickAss 4 String Bass Bridge Retrofity Badass Bass Chrome

Hipshot KickAss 4 String Bass Bridge Retrofity Badass Bass Chrome

  • 1 432.42 Kč


Hipshot zdědil slavný most a'BadAss'based jeden upravený KickAss oficiálně vyjít! Hipshot strávil několik let v mnoha R & D verze testu po otevření KickAss, podobné zinkové slitiny řezání vysoce kvalitní budovy, má podobný Pořádné tvar, ale výkon je více vynikající, exkluzivní nastavitelný spodní polštář (Sedlo Vložky) design, uživatelé mohou podle své vlastní preference, návyky, změnit tón, upravit akord vzdálenost z různých materiálů, výška Sedla design a Pořádné široký rozsah nastavení ducha, aby KickAss se stal nový most plaza! Unikátní vyměnitelné spodní polštář (Sedlo Vložky), lze snadno upravit akord délka, nastavitelný dosah až 17,5 mm~20 mm, plně uspokojit různé potřeby Nastavení. Původní měď materiál Sedla zvukové vlastnosti, stabilní a silný, Fender standard 5 díra design, vypadá jednoduše, most, konec těžby skryté Ball End design.

Informace O Zákaznících

1.Obrázky produktu do sedmi dnů po doručení, prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Naše výrobky jsou nové produkty, tam bude práce pracovníků kvality a kvantity před odesláním, prosím zákazníky v pohodě.

2.Položky jsou dodávány pomocí EMS. dosah většina zemí v 7 do 15 pracovních dnů. To je pro USA. KANADA. AUSTRÁLIE. . Pro ostatní země. to může trvat více času, aby se dospělo.

3.Balíček-Pro balíček. naše společnost bude mít metodu standardizovaného balení. obvykle. během přepravy je velmi silný.

4.Klademe velký důraz na všechny vaše spravedlivé hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, chválu, aby nás podpořit, budeme velmi vděční. Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, prosím, komunikovat s námi, věřím, že každý rozumný problémy můžeme rychle vyřešit, prosím, nespěchejte, dejte nám špatnou recenzi.

5.Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Štítky: most guyker, ash bass tělo, kickass bass most 4 string, basová kytara předzesilovač, bass mosazné matice, flea bass kytaru struny, pořádné tričko, gotoh, wifi bridge, tuner tuning.


  • Typ: most
  • Číslo Modelu: hipshot
  • Značka: guyker

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good