UnIT 2018

UnIT 2018 byl velmi zdařilým prvním ročníkem mezi-univerzitního hackatohonu. Na soutěž se přihlásilo přes 100 studentů a 5 týmů postoupilo do každé ze tří kategorií, jimiž byly – webové aplikace, mobilní aplikace a backend. Soutěžní zadání byly dodány třemi špičkami ve svém oboru a to: Thermo Fisher Scientific, Škoda a městem Brnem. Ačkoli soutěžní týmy horlivě pracovaly, našly si chvilku a v rámci doprovodného programu si daly pauzičku a odreagovaly se u stolního fotbálku, zahrály si na nintendu nebo si jen vychutnávaly občerstvení. Po 24 hodinách soutěžící odevzdali své výstupy a prezentovali je před porotci. Na samotný závěr soutěže týmy společně s organizátory a zástupci firem hodovali na připraveném rautu po vyhlašování výsledků. Vítězové si odnesly ceny jako: reproduktory, externí disk, Xbox one, poukazy na elektroniku a mnoho dalších.    

Soutěž měla úspěch i u nás, organizátorů. Proto jsme se rozhodli tuto jedinečnou soutěž protkanou spoustou zábavy s přáteli zopakovat. Organizovat akci trvající 24 hodin  se nepodaří každý den a právě proto má UnIT své kouzlo.

Kategorie

Backend

#c++ #csharp #ruby #python #java #perl

Nejmodernější postupy výroby pomocí 3D tisku vyžadují naprosto dokonalou kvalitu tiskového materiálu, tzv. “prachu”. Thermo Fisher Scientific, jako jediný na světě, dodává přístroje na optickou a chemickou kontrolu kvality a to pomocí analýzy obrazových a rentgenovych dat z elektronového mikroskopu. Zpracování může výrazně vylepšit automatizace aplikace

Mobilní aplikace

#android  #iOS #reactnative #swift #csharp #java

V době digitálních technologií jsou slova jako pokrok a inovace nejpoužívanější termíny, spojované s udržením konkurenceschopnosti.

Vaším úkolem bude vytvořit mobilní aplikaci pro iOS nebo Android, která bude sbírat data ve formě mluveného slova, odesílat je na server který je bude zpracovávat do psané podoby a následně je zobrazovat.

 

Webové aplikace

#html #css #javascript #php #rubyonrails #django #csharp

Kdo by se nerad toulal po Brně. Ale víte kudy?

Ať už jsou to důchodci a slevy v obchoďácích, studenti cestující za párty či vysoce postavení manažeři toulající se po nespočetných schůzkách, každý z nich si potřebuje dostatečně dobře naplánovat. Vytvořte aplikaci shromažďující data ze všech stran a obalte to příjemným a jednoduchým rozhraním, abychom se v Brně už vícekrát neztratili.

Fotogalerie

Close Menu