O soutěži

Už jsi někdy přemýšlel jaké to je programovat pro velké firmy? Jsi student a zajímá tě IT? Přihlas se na 1. mezi-univerzitní hackathon pro studenty, který se koná v Brně. Přijmi výzvu a za 24 hodin s partou kamarádů rozlouskni zadaný oříšek z prostředí firmy. Po dobu soutěže bude zajištěn veškerý komfort, aby ses cítil jako doma a občerstvení zdarma je tutovka.V rámci doprovodného programu můžeš v turnaji počítačových her vyhrát bečku piva.

Průběh soutěže

Internetové předkolo

Podmínkou pro postup do hlavního kola je úspěšné absolvování předkola, které bude probíhat formou vědomostního testu a vašemu týmu nezabere víc než  půl hodiny času. K zvládnutí budete potřebovat počítač a internet.

Hlavní kolo

Pokud se vám podaří probojovat se do hlavního kola, můžete se těšit na náš 24hodinový maraton. Po ranní registraci se seznámíte se zadáním a pustíte se do programování, kde vám budou k dispozici konzultanti ze strany tvůrců zadání. V průběhu celé soutěže bude o vás dostatečně postaráno formou obědů, večeře a stálého občerstvení. Samozřejmě myslíme na vaší bdělost, proto pro vás máme v zásobě energetické nápoje, kávu či čaj. Výstup z vašeho 24 hodinového snažení budete prezentovat před odbornou porotou, která bude vybírat nejlepší týmy. Následně se můžete radovat z vítězství při rautu, kterým bude ukončena celá soutěž.

Kategorie

Backend

#c++ #csharp #ruby #python #java #perl

Nejmodernější postupy výroby pomocí 3D tisku vyžadují naprosto dokonalou kvalitu tiskového materiálu, tzv. “prachu”. Thermo Fisher Scientific, jako jediný na světě, dodává přístroje na optickou a chemickou kontrolu kvality a to pomocí analýzy obrazových a rentgenovych dat z elektronového mikroskopu. Zpracování může výrazně vylepšit automatizace aplikace

Mobilní aplikace

#android  #iOS #reactnative #swift #csharp #java

V době digitálních technologií jsou slova jako pokrok a inovace nejpoužívanější termíny, spojované s udržením konkurenceschopnosti.
Vaším úkolem bude vytvořit mobilní aplikaci pro iOS nebo Android, která bude sbírat data ve formě mluveného slova, odesílat je na server který je bude zpracovávat do psané podoby a následně je zobrazovat.
Věříme, že výstupem Vašeho snažení bude inovativní aplikace, která změní přístup k týmové spolupráci, zkrátí neproduktivní administrativní proces a zlepší konkurenceschopnost firmy.

Webové aplikace

#html #css #javascript #php #rubyonrails #django #csharp

Kdo by se nerad toulal po Brně. Ale víte kudy?
V této kategorii vytvoříte aplikaci, která bude pomáhat lidem s navigací po Brně. Ať už jsou to důchodci a slevy v obchoďácích, studenti cestující za párty či vysoce postavení manažeři toulající se po nespočetných schůzkách, každý z nich si potřebuje dostatečně dobře naplánovat. Vytvořte aplikaci shromažďující data ze všech stran a obalte to příjemným a jednoduchým rozhraním, abychom se v Brně už vícekrát neztratili.

Harmonogram

FAQ

 

Pro koho je soutěž určena? Pro všechny studenty vysokých škol nadšených do IT se zájmem bavit se a chutí změřit svoje programovací schopnosti s ostatními soutěžícími.

Je to hackathon? Ano. Soutěží se v programování formou 24 hodinového maratonu.

Kdo jsou členové poroty? Zástupci firem, které zadání vytvářejí  po boku se zástupci akademické obce.

Jak probíhá předkolo? Předkolo probíhá online, tudíž ho můžeš s týmem vyřešit z pohodlí domova nebo třeba knihovny. Potřebuješ akorát dobrý internet. Předkolo ti zabere maximálně 30 minut a bude formou testu, žádné kódování. 

Co si mám na soutěž přinést? Notebook, nabíječku, myš, pohodlné oblečení a dobrou náladu. Jídlo, pití, sprcha a místo pro spaní i zábavu máš od nás zajištěno. Pokud by sis chtěl po čas programování schrupnout, přines si s sebou spacák. Matrace pro tebe máme připraveny.

Jak dlouho bude soutěž probíhat?  Začínáme v pátek ráno a končit budeme na druhý den v sobotu kolem 14 hodiny. Doporučujeme si vyhradit oba dva dny, aby jste v sobotu měli volný večer na oslavu vítězství.

Co když nemám tým? Využij příležitost registrovat se jako jednotlivec a my se ti pokusíme sestavit tým.

Je to pro holky? Ano, zadání nijak nediskriminuje pohlaví. Jsou zvané i Czechitas.